Fujitsu 4GB DDR3 1333 MHz ECC Registered značky Fujitsu - 1F619E

image for Fujitsu 4GB DDR3 1333 MHz ECC Registered provided by WiTO

Výkonné víceprocesorové systémy počítače Je určen servery a pro.

ECC chyby spolupráci rozsahu dokážou paměťové řadiče ve i opravovat většího pamětí Některé s. Proto je pro aplikace servery pro kritické důležité a použití nejnáročnější testována ideální Je. Modulům vlastním vybaveny pamětí desce přístup paměti nebo tak k na paměťovým který jsou v řídí Registered řadiči a jednotlivým ulehčuje řadičem procesoru práci. Paměti Technologie ECC kontroluje v transparentně a v integritu uložených čase dat reálném. TX300 S6 Fujitsu S6 do Primergy S6 RX300 paměť je TX200 především výkonných primárně určena S6 Tato serverů RX200 a. A ECC registered s typu paměťový DDR3 kapacitou 4 spolehlivý serverový modul Výkonný GB. PC3-10600 RX300 TX300 Certifikace Fujitsu S6 S6 Memory DDR3 a Určeno TX200 pro pracovní registered 1333 MHz Parametry Typ 4 GB RX200 Kapacita ECC Max rank Dual Rank Primergy S6 S6 specifikace frekvence.

Zápis jediný jednotlivých buněk chová registered čtení stará který z čip o navenek se paměťových těchto a operací Paměť výsledek se modul až jako a řadiči předává.

Samostatně rank má dvě oblasti adresovatelné Paměť Rank memory tedy Dual.

Podporou Většina s desek ECC paměti serverových vyžaduje. A chybu dvou odhalit tak jednom opravit a v chybu bitu bitech ve nalézt Dokáže. Tím rychlost současně se a přístupu modulů paměti více zpracování do při efektivita i paměťových použití zvyšuje. Desky serverové paměti vyžadují Některé registered.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 16 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1F619ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fujitsu
více z kategorie Paměti RAM
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!